پرسش و پاسخ

 • بهبود بعد از جراحی بینی چه مدت زمان طول می کشد؟

  زمان بهبود پس از جراحی بینی به نوع جراحی، پیچیدگی عمل، عوارض پس از جراحی و همچنین واکنش بدن هر فرد بستگی دارد. اما به طور کلی می توان گفت که برای بهبود کامل و مشاهده نتیجه نهایی، چند هفته یا حتی ماه‌ها زمان نیاز است و در طول این دوره، باید دستورات مرابتی پزشک را رعایت کنید.

 • چه مدت زمان بعد از جراحی اولیه می توان جراحی ترمیمی بینی را انجام داد؟

  زمان مناسب برای انجام جراحی ترمیمی بینی یعد از جراحی اولیه یه عامل هایی از قبیل نوع جراحی اولیه، رفع تورم و ... بستگی دارد. در اغلب موارد، پزشکان توصیه می‌کنند حداقل 6 الی 12 ماه بعد از جراحی اولیه و بعد از بازسازی و بهبود کامل جهت جراحی ترمیمی مراجعه نمایند.

 • بلفاروپلاستی با بیهوشی انجام می شود یا بی حسی؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت که کاملا بستگی به شرایط فرد و صلاحدید پزشک متخصص دارد ولی به طور معمول جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی اغلب با بی حسی موضعی انجام می شود ولی در برخی از موارد نیز با توجه به شرایط بیمار و نوع جراحی امکان دارد از بیهوشی عمومی نیز استفاده شود.

 • برش های لیفت ابرو در کدام ناحیه ایجاد می شوند؟

  از آنجایی که این جراحی با روش آندوسکوپی انجام می شود، برش ها در ناحیه خط بالای مو به اندازه 0.5 تا 1 اینچ ایجاد شده و به همین دلیل جای برش ها به خوبی ترمیم شده و بعد از گذشت چند هفته نیز برطرف خواهند شد.

 • چه افرادی برای انجام جراحی لیفت ابرو مناسب هستند؟

  تمام افرادی که دارای سلامت جسمانی کامل بوده و مبتلا به بیماری خاصی نیستند، هم چنین در ناحیه بین دو ابروی خود دارای خطوط و چین و چروک هایی در پیشانی هستند برای انجام این جراحی مناسب بوده و می توانند این جراحی را به منظور جوانسازی صورت و چهره خود انجام دهند.

 • 4- چه مدت زمان بعد از جراحی بلفاروپلاستی جای بخیه ها از بین خواهد رفت؟

  به طور معمول جای بخیه ها به مد تیک ماه بعد از جراحی از بین رفته و محو خواهد شد ولی بخیه های قسمت انتهایی پلک به دلیل تحمل فشار بیشتر مدت زمان یک الی شش ماه زمان برای از برطرف شدن لازم دارد، البته باید اشاره کرد که این موضوع به شرایط پوستی فرد نیز دارد.